Apie Quo vadis LT

QV_Logo_pilkas„QUO VADIS LT” yra piligriminių – pažintinių kelionių organizatorius, kurio tikslas ne tik pažinti įvairius pasaulio kraštus, bet ir rasti kelionėse dvasines patirties momentų.

“Leistis kelionėn paakina vidinis nerimas, kurį mūsų širdyje pasėjo pats Dievas ir kuris veda ieškojimų keliu.“ (Popiežius Pranciškus)

PILIGRIMINĖS-PAŽINTINĖS KELIONĖS – tai kelionės piligrimų grupėms, kurias lydi profesionalūs gidai ir dvasiniai vadovai. “Piligrimystė – tai atsigręžimas į Dievą, į save, į savo artimą”.

MALDOS KELIONĖS – REKOLEKCIJOS – tai kelionės, kuriose lydimi dvasinio vadovo, einame į dykumas ar kalnus, prisimindami dykumos tėvų patirtį, kad atsinaujintume dvasioje.

PAŽINTINĖS KELIONĖS – tai kelionės po gražiausias Europos šalis ir miestus su profesionaliais gidais, kurie padės pažinti to krašto kultūros bei gyvenimo ypatumus ir nuves ten, kur ne kiekvienas turistas užklysta…

EGZOTINĖS-KULTŪRINĖS KELIONĖS – tai kelionės po tolimus egzotinius kraštus, ieškant senųjų pasaulio civilizacijų lobyno, siekiant pažinti pasaulio margumą ir praturtinti savo pasaulėžiūrą.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s