Apie Quo vadis LT

„QUO VADIS LT“ – tai kelionių organizatorius, kurio pagrindinis tikslas – organizuoti piligrimines – pažintines keliones po visą pasaulį.
Nedideles keliautojų grupeles lydintys dvasiniai vadovai ir profesionalūs gidai trokšta dalintis ne tik pomėgiu keliauti, bet visų pirma gilinti tikėjimą, pažinti Šventą Raštą, išgirsti Dievo žodį. Piligriminė kelionė – tai atsigręžimas į save, į Dievą į savo artimą.
 „Eik iš savo gimtojo krašto, iš savo tėvo namų, į kraštą, kurį tau parodysiu. Padarysiu iš tavęs didelę tautą ir tave palaiminsiu.“ (Pr.12,1)
BIBLINĖS KELIONĖS. Tai piligriminės kelionės ieškant šv. Rašto ištakų, einant Jėzaus ir Apaštalų keliais po Šventąją Žemę, Siriją, Turkiją, Graikiją, Egiptą. Keliaujame senaisiais piligrimų keliais iki Santjago de Kompostelos, lankome Marijos apreiškimo vietas: Lurdą, Fatimą,  Medjugorje.
MALDOS KELIONĖS DYKUMOSE. Lydimi dvasinio vadovo, einame į dykumas ar kalnus, prisimindami dykumos tėvų kelius, kad pasisemtume Dievo malonės ir bendrumo džiaugsmo, dvasinių ir fizinių jėgų išbandymui. Keliaujame į Sacharos, Sinajaus, Vadi Rum dykumas.
KITŲ PASAULIO RELIGIJŲ IR CIVILIZACIJŲ PAŽINIMO KELIONĖS. Tai kelionės po tolimus egzotinius kraštus, prisilietimas prie svarbiausių pasaulio kultūrų ir religijų, išsipildęs troškimas pažinti pasaulio margumą, praturtinta pasaulėžiūra. Siūlome vykti į Peru, Boliviją, Kiniją, Indokiniją, Maroką, Egiptą, Indiją, Iraną…
PAŽINTINĖS KELIONĖS autobusu ar lėktuvu, po gražiausias Europos šalis ir miestus, su puikiais gidais padės jums pažinti ir patirti kiekvienos šalies gražiausius momentus ir užklysti ten, kur ne kiekvienas turistas užklysta…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s